Image and video hosting by TinyPic Movie & Game - فیلم
معرفی فیلم و بازی

 

 

 

داستان در رابطه با چند تا دختر و پسره که برای دیدن یک مسابقه فوتبال قصد سفر می کنن .در بین راه در محلی استراحت می کنن و صبح که بیدار می شن می بینن که یکی از ماشین ها نیاز به تعمیر داره و دو نفر از اونها به دهکده ای در نزدیکی محل استراحتشون می رن غافل از این که سرنوشت شومی در انتظارشونه .

در این دهکده کوچک همه چیز مثل بقیه ی دهکده هاست ولی فقط یک فرق کوچک باعث می شه این دهکده بسیار دهشتناک به نظر برسه .

دو برادر که در این دهکده زندگی می کنند و روان ارومی ندارند تمام ادم های دهکده رو زنده زنده  تبدیل به مجسمه های شمعی کردن و هنوز منتظر طعمه هستند تا کلکسیون شمعیشون رو تکمیل کنند .

داستان  بسیار جزابه صحنه هایی که دو برادر دارند هنر نمایی می کنن و شیوه های قتل هاشون بسیار جالبه .

اگر از ژانر ترسناک خوشتون می آد حتما این فیلم رو ببینید حتما لذت می برین . (مخصوصا صحنه ای که اولین پسر قربانی می شه و قطره اشکی که از گوشه چشمش پایین میافته . )

چند تا عکس از صحنه های مختلف فیلم تو ادامه مطلب منتظرتونه !


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه بیستم مرداد 1386ساعت 18:6  توسط اردشیر  | 

 

هری پاتر پنج داستان جذابی داره که به همت جلوه های ویژه بهتر هم شده .هرچند خیلی از قسمت های داستان حذف شده . داستان از این قراره که وزیر سحر و جادو که شغلش به خاطر هری به خطر افتاده معاونش رو به سمت استاد دفاع در برابر جادوی سیاه هاگوارتز در می اره و امبریج ( معاونش ) در مدرسه مشکلاتی ایجاد می کنه که جذاب و دیدینیه ! حکم هایی که امریج از طرف فاج می گیره باعث دخالت بیشترش در امور مدرسه می شه تا جایی که مدیریت مدرسه رو به دست می گیره و هری و دوستانش هم بی کار نمی مونند و کلاس های مخفی دفاع در برابر جادوی سیاه ایجاد می کنن ! بعلاوه ولدمورت از ارتباط مغزیش با هری اگاه می شه و سعی می کنه از این طریق به مغز اون راه پیدا کنه . این ارتباط باعث می شه هری فکر کنه سیریوس پدر خوانده ش گرفتاره و به تله ولدمورت می ره تا پیشگویی رو که در رابطه با اون و ولدمورت است رو پیدا کنه .

داستان اصلی با فیلم تفاوت هایی داره :

  1. در داستان هری پاتر به بیمارستان می ره در حالی که در فیلم نمی ره .
  2. در فیلم هری خاطرات اسنیپ رو در قدح اندیشه می بینه و در حالی که در فیلم هر ی اسنیپ رو چفت می کنه .
  3. در فیلم هری و جرج در مسابقه کوییدیج با مالفوی  دعوا نمی کنن !
  4. در فیلم به جای ماریتا چوچانگ خبر چین می شه !
  5. فرد و جرج اتش بازیشون و فرار از هاگوارتز رو بعد از یکی از امتحان ها انجام می دن !
  6. فایر نز استاد پیشگویی نمی شه .
  7. در فیلم هری از ریتا اسکیتر نمی خواد که با اون مصاحبه کنه .

جلوه های ویژه در فیلم فوق العاده است به طور مثال حرکات گراوپ با استفاده از کامپیوتر به انسانی وصل شده و تمام حرکات توسط شخص دیگه ای انجام شده که توسط کانپیوتر به شخصیت گراوپ منتقل شده .

بعلاوه بازیگر نقش لونا اینقدر برای استودیو نامه نوشته تا قبول کردن اون به جای لونا بازی کنه

.بعد از این فیلم دنیل راد کلیف بازگر نقش هری نامه های زیادی دریافت کرده که از اون  خاستگاری کردن !!!!

 . در ادامه مطلب می تونین چند تا عکس از فیلم ببینین


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه نوزدهم مرداد 1386ساعت 11:44  توسط اردشیر  | 

داستان کودکانه ای که به همت جلوه های ویژه جذاب شده !

داستان گروه نمایشی که به یک جزیره بکر و بی تمدن می رن که محل زندگی انسان های نخستین  و         دایناسور هاست !

و گوریل با هوشی که عملا سلطان جزیره است و سال هاست ساکنین جزیره قربانیانی رو به سلطان تقدیم می کنند تا از خشم اون در امان باشند .

و یکی از این قربانیان دخترک جذاب گروه نمایشه که اسیر ساکنین جزیره می شه ! دخترک از خشم سلطان در امان می مونه ولی همسفر های پول دوستش کینگ کونگ رو برای نمایش به شهر می برند تا هم پولی به جیب بزنن و هم انتقام دوستانی رو بگیرن که گرفتار حشرات و جانوران غول اسای جزیره شده اند .

 سلطان اسیر شهر رو به هم می ریزه و به دنبال دخترک می گرده !

فیلم با توجه به جلوه های ویژه ی عالیش  ارزش دیدن رو داره پس در یک بعد از ظهر گرم تابستانی این فیلم رو ببینین و از دیدنش لذت ببرید !

در ادامه مطلب می تونین چند تا از عکس های فیلم رو ببینید .

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه هفدهم مرداد 1386ساعت 17:38  توسط اردشیر  | 

 

چند روز قبل در یک کتاب به مطلب جالبی بر خوردم که باعث شد به یاد فیلم جنجالی 300 بیفتم . اول خلاصه ای از فیلم رو می نویسم بعد مطالبی رو نقل می کنم که از منابع اطلاعاتی مختلفی مثل کتاب مجله و اینترنت به دست اوردم .

فیلم 300 داستان حمله ی ارتش میلیونی ایران به اسپارتان است که علت شروع جنگ پرتاب کردن سفیر ایران به داخل چاهی عمیق توسط لیونداس پادشاه اسپارتان است .

مجلس و دیگر روسای اسپارتان او را از جنگ با ایران منع می کنند در حالی که همسرش اور ا به این کار ترغیب می کند .لیونداس هم به همراه سیصد تن از بهترین افرادش به جنگ ارتش ایران می ره و شجاعانه کشته می شود و این باعث اتحاد یونان و اسپارتان شده و حمله ی دوباره ای به ایران شکل می گیرد .

 

1-     نقل شده که قبل از میلاد مسیح سپاه ایران به فرماندهی خشایار شاه برای حمله به یونان باید از تنگه ابی هلسوپت رد می شدند برای این کار با استفاده از قایق هاشان روی تنگه پلی درست کرده اند روایت شده افراد سپاه ایران به قدری زیاد بوده اند که چند  روز طول کشید که از روی پل رد شوند .

2-     جمعیت ارتش ایران بر اساس گفته هردوت در حدود دو میلیون نفر بوده که اغراق امیز به نظر می رسد تاریخ شناسان ارتش ایران را در حدود صد و پنجاه هزار نفر تخمین زده اند .

3-     در فیلم گروهی از سربازان مخوف و ترسناک را گارد جاویدان معرفی کرده در حالی که گارد جاویدان گروهی از سربازان وفادار خشایار شاه بوده اند که اگر سربازی کشته می شد به سرعت سر باز دیگر جای او را می گرفت و که تعداد انها هرگز از ده هزار نفر نشود .

4-     جنگ تروموپیل نه به خاطر گشور گشایی که برای رهایی مردم اتن از شرایط بد و فشار های دولت مردان یونانی به مردم اتفاق می افتد .

5-     در این جنگ هر اسپارتان هفت برده داشته اند بعلاوه مردمی از دیگر نقاط یونان که جمعا حدود چهار هزار نفر می شده اند و اسپارتان فقط خود را که افراد آزادی می دانسته اند به حساب اورده اند.

6-     در ضمن بدیهی است که ارتش ایران چنین هیولاهایی رو که در فیلم نمایش داده می شوند رو نداشته و این موجودات داستان رو بیشتر از اینکه به یک اثر حماسی تبدیل کنه به داستان تخیلی ای مثل هری پاتر یا ارباب حلقه ها نزدیک می کنه !

7-     در اون زمان ایرانی ها لباس داشته اند در حالی که در فیلم خشایار شاه به صورت بومیان افریقایی که هنوز عاری از تمدن هستند نشون داده شده .همینطور لباس سربازان اسپارتان اصلا به این شکل نیست سربازان اسپارتان بر خلاف فیلم زره هایی می پوشیدند که فقط ران پایشان را نمی پوشاند و بقیه بدن را حفظ می کرد .

 

امیدوارم از این مطالب لذت برده باشید !

در ادامه مطلب چند تا از عکس های فیلم رو می تونین  مشاهده کنین .


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه چهاردهم مرداد 1386ساعت 19:49  توسط اردشیر  | 

 

پیتر پارکر در این فیلم معنای انتقام رو حس می کنه و با استفاده از شی عنکبوت شکلی که قدرت عنکبوتی اش رو افزایش می ده سعی می کنه از هری که همواره می خواست رابطه ی پیتر رو با ام جی  را بر هم بزنه و شخصی که فکر می کرد قاتل عموشه بعلاوه رقیب کاریش انتقام بگیره به عبارتی روی بد خودش رو نشون می ده .

مردی پیتر فکر می کنه قاتل عموشه در اثر یک سری ازمایش تبدیل به مردی از جنس شن می شه که فقط نسبت به اب حساسه .پیتر مجبور می شه با یک سوپر انسان به مبارزه بپردازه .

هری هم با استفاده از ازمایشات پدرش تبدیل به همون هیولایی می شه که پدرش شده بود. و رقیب کاری پیتر که سعی کرده بود پیتر رو از کار برکنار کنه با استفاده از همون شی عنکبوتی تبدیل به عنکبوت خبیث سیاه رنگی می شه که پیتر سعی کرده بود اون رو از وجود خودش برونه .

در این داستان اسپایدر من که از مری جین رو نده شده درگیر با سه تا ابر مرد می شه که هر کدوم به نوعی خواستار مرگ اسپایدر من هستند .

در انتها پس ازاین که پیتر متوجه اشتباه خودش می شه و سعی می کنه نفرت رو از خودش برونه و از هری عذر خواهی می کنه . هری که می فهمه پیتر در مرگ پدرش مقصر نبوده اون رو می بخشه و سعی در نجات اون از دست اسپایدر من دیگر و مرد شنی می شه .

 

داستان از نظر من از لحاظ جلوه های ویژه فوق العاده است ولی دیگه جذابیت داستان های قبلی رو نداره بخصوص که چطور می شه چهار تا ابر مرد با هم در یک شهر باشند ؟

و اگر طرف دار قسمت های قبلی اسپایدر من هستید ببینید و لذت ببرید !

در ادامه مطلب می تونین چند تا از عکس های فسلم رو ببینید .

 

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه دوازدهم مرداد 1386ساعت 16:44  توسط اردشیر  | 

گفتم شاید بد نباشه بعد از فیلمی مثل خیزش هانیبال از داستان رمانتیکی مثل سیندرلا بنویسم !

داستان سینرلا بر مبنای داستانیه که شرکت دیزنی از اون انیمیشن زیبایی ساخت که در زمان خودش به طور قابل ملاحظه ای مورد توجه بود .

داستان دختر ی که در کودکی پدرش رو از دست می ده پدر ی که تنها پشتوانه ی دخترک بوده و سرپرستی از اون به دست نا مادری حسودش می افته و اون مجبور می شه به همراه دو ناخواهری زشتش زندگی کنه .

در این فیلم سم که دانش اموز خوب مدرسه است و به عنوان خدمتکار در رستورانی که روزی متعلق به پدرش بوده کار می کرده  و سعی مرکرده تا پولی برای تحصیل در کالج جمع کنه در اینترنت با پسری اشنا می شه که از لحاظ تفکر خیلی به اون نزدیکه غافل از این که این پسر ، استین پسر پولدار و خوش قیافه ایه که تمام دختران دبیرستان را به خود جذب کرده .

اتفاقاتی می افته که سم هویتش رو از عشق مجازیش پنهان می کنه و در این بین دوستانش تلاش می کنن که سم رو به خواستش برسونن .


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه نهم مرداد 1386ساعت 19:40  توسط اردشیر  | 

فیلم در سال 1944 اتفاق می افته در بین جنگ جهانی دوم یک گروه سرباز نازی خانواده هانیبال لکتر رو قتل عام می کنن و فقط هانیبال و خواهرش میشا زنده می مونن غافل از اینکه سرنوشت شومی در انتظارشونه .

گروه نازی که سرما و گرسنگی بهشون فشار اورده خواهر چهار  ساله هانیبال رو می کشند تا از گوشتش تغذیه کنن . هشت سال بعد هانیبال جوان از پرورشگاهی که توش بوده فرار می کنه تا خانواده ش رو پیدا کنه اون در پاریس خانم مورساکلی زن عموش رو پیدا می کنه . مورساکلی به هانیبال رزم چینی یاد می ده بعلاوه هانیبال وارد دانشگاه پزشکی می شه و اطلاعات پزشکی و هنر های رزمی به هانیبال جوان کمک می کنه تا بتونه انتقام خواهرش رو از قاتلینش بگیره و لی اثر بد این خاطرات کاری می کنه که هانیبال تبدیل به یک موجود بی رحم و هیولا صفت بشه .

 اگه از فیلم هایی مثل سه گانه اره خوشتون اومده این فیلم رو ببینین و می تونین اطمینان داشته باشین از دیدن فیلم لذت می برین .

 در ادامه مطلب می تونین چند تا از عکس های هانیبال رو ببینید !


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه چهارم مرداد 1386ساعت 21:29  توسط اردشیر  | 

سال 2006

نوامبر

بابانوئل ۳ : 3 NOV

تخليه شده : 3 NOV

عجيب تر از خيال : 10 NOV

يک سال خوب : 10 NOV

بازگشت : 10 NOV

بابل : 10 NOV

کازينو رويال : 17 NOV

هرج و مرج : 17 NOV

چشمه : 22 NOV

آشنا پنداری : 22 NOV

بيا به زندان برويم : 22 NOV

بابی : 22 NOV

دسامبر

ولادت : 1 DEC

تعطيلات : 8 DEC

آپوکاليپتو : 8 DEC

الماس خون : 8 DEC

مرده یا زنده : 8 DEC

شکستن و وارد شدن : 8 DEC

اراگون : 15 DEC

آلمانی خوب : 15 DEC

در تعقيب خوشبختی : 15 DEC

آرتور و نامرئی ها : 15 DEC

تار شارلوت : 20 DEC

چوپان خوب : 22 DEC

راکی بالبوا : 22 DEC

شبی در موزه : 22 DEC

ما مارشال هستیم : 22 DEC

بچه های مردان : 25 DEC

دختران رويائی : 25 DEC

کريسمس سياه : 25 DEC

عطر-داستان یک جنایت : 27 DEC

TBA

سرزمين مرزی

قانون شکنی

نيرنگ

بنام پادشاه-فرار از سياهچال

شلیک مرگ

مارگارت

برخواستن

افسانه های جنوبی

سال 2007

ژانويه

شماره کد-پاک کننده : 5 JAN

نویز سفید 2 : 5 JAN

نویسندگان آزادی : 12 JAN

مسیریاب : 12 JAN

سگ آلفا : 12 JAN

آخرین افسانه : 19 JAN

بچه مریخی : 19 JAN

زودياک : 19 JAN

گرفتن و رها کردن : 26 JAN

نامرئی : 26 JAN

خون و شکلات : 26 JAN

سکوت مرگ

فوريه

ولگرد : 2 FEB

پیغام آوران : 2 FEB

چون من اينطور گفتم : 2 FEB

نوربیت : 9 FEB

هیچر : 9 FEB

هانيبال جوان : 9 FEB

ابر قهرمان ! : 9 FEB

موزیک و اشعار : 14 FEB

روح سوار : 16 FEB

پلی بسوی ترابيتا : 16 FEB

ناله مار سیاه : 23 FEB

شماره ۲۳ : 23 FEB

اسارت : 23 FEB

کشاورز فضانورد : 23 FEB

مارس

تپه ها چشم دارند 2 : 2 MAR

گرازهای وحشی : 2 MAR

تیرانداز : 2 MAR

رخنه : 2 MAR

300 : 9 MAR

اخطار : 9 MAR

کرک داغ : 9 MAR

بر من حکمرانی کن : 9 MAR

شانس تو : 16 MAR

احساس جادویی : 16 MAR

فکر میکنم همسرم را دوست دارم : 16 MAR

نور آفتاب : 16 MAR

آقای بروکز : 23 MAR

لاکپشتهای جوان تغییرپذیر نینجا : 23 MAR

درو : 30 MAR

تیغه های افتخار : 30 MAR

ملاقات رابينسون ها : 30 MAR

آوريل

چارلی بارتلت : 4 APR

آيا هنوز انجام نداده ايم ؟ : 6 APR

آسياب : 6 APR

غریبه کامل : 13 APR

هرج و مرج : 13 APR

جای خالی : 20 APR

محکوم شده : 20 APR

پادشاهی : 20 APR

شکست : 27 APR

اسکین واکرها

بهار

مسافرخانه 2

توچهای خشم

جنایتهای جسی جیمز

جایگاه مقدس

می

مرد عنکبوتی ۳ : 4 MAY

۲۸ هفته بعد : 11 MAY

شرک ۳ : 18 MAY      

۱۴۰۸ : 18 MAY

دزدان دريائی کارائيب ۳ : 25 MAY

ژوئن

گریسی : 1 JUN

سگ آتش نشان : 1 JUN

سيزده يار اوشن : 8 JUN

موج سواری : 8 JUN

چهار شگفت انگيز ۲ : 15 JUN

غروب : 15 JUN

اوان قدرتمند : 22 JUN

راتاتويل : 29 JUN

جان سخت 4 : 29 JUN

ژولای

تبديل کنندگان : 4 JUL

مجوز عروسی : 4 JUL

هری پاتر و محفل ققنوس : 13 JUL

من شما را چاک و لاری می نامم : 20 JUL

سيمپسونها : 27 JUL

آگوست

سگ شکست خورده : 3 AUG

اولتيماتوم بورن : 3 AUG

ساعت شلوغی ۳ : 10 AUG

بيگانه عليه غارتگر ۲ : 10 AUG

هجوم : 17 AUG

تحريک شده : 17 AUG

آشوب : 17 AUG

یک تلفن بی جواب : 24 AUG

تابستان

اسپری مو

شهر گناه ۲

شکارچی جاسوس

سپتامبر

مایکل کلایتون : 14 SEP

رزیدنت اویل ۳ : 21 SEP

بعدی : 28 SEP

یک شجاع : 28 SEP

تعطیلات آقای بین : 28 SEP

تاریکی طلوع می کند : 28 SEP

اکتبر

کودک قلب شکن : 5 OCT

عصر طلايی : 5 OCT

نقطه برتری : 5 OCT

سه و ده دقیقه به یوما : 12 OCT

۳۰ روز شب : 19 OCT

هالووين : 19 OCT

غریبه ها : 26 OCT

اره 4 : 26 OCT

نوامبر

فيلم زنبور : 2 NOV

گانگستر آمریکایی : 2 NOV

بابانوئل فرد : 9 NOV

بيولف : 16 NOV

من افسانه ام : 21 NOV

جادو شده : 21 NOV

این کریسمس : 30 NOV

پائيز

ابريشم

سوئنی تاد

چیزهایی که در آتش از دست می دهیم

دسامبر

اسب آبی : 8 DEC

قطب نمای طلایی : 8 DEC

ده هزار سال پیش از میلاد : 14 DEC

جنگ چارلی ویلسون : 25 DEC

يخی در انتهای دنيا

تیلور سوراخ کن

TBA

۸۸ دقیقه

یک قلب توانا

در طول عالم

آليس

یورش آگوست

انتقال آب سياه

وضعيت نادر بنجامين باتون

کارولین

دالاس

روز مرگ

آقای وودکوک

پنجه ميمون

خاطرات پرستار

غرور و افتخار

شب رقص

ترور

تريپولی

مردان مستعمل

ولرين

سال 2008

غیرقابل ردیابی : 25 ژانویه

ارواح دوست دختران سابق : ۸ فوریه

ماجراهای اسپایدرویک : ۲۹ فوریه

هورتون صدای کسی را شنید : ۱۴ مارس

مرد آهنين : ۲ می

کونگ فو پاندا : ۲۳ می

بتمن-شوالیه تاریکی : ژوئن

سگ آمريکائی : تابستان

اينديانا جونز ۴ : تابستان

پسر جهنمی-ارتش طلایی : تابستان

وقايع نارنيا-شاهزاده کاسپين : تابستان

برادرخوانده ها : تابستان

امشب او می آید : تابستان

آواتار : تابستان

ماداگاسکار ۲ : ۷ نوامبر

جیمز باند ۲۲ : ۷ نوامبر

هری پاتر و شاهزاده دو رگه : ۲۱ نوامبر

اسمورفها : ۲۸ نوامبر

شغل بزریلی

قلب مرکبی

سفر بمرکز زمین

مگ

پارک ژوراسيک ۴

کشیش

شاهزاده فارس-شن های زمان

سفرهای ستاره ای ۱۱

داستان دسپاروکس

در محل چيزهای وحشی

داستان اسباب بازی ۳

سال 2009

راپونزل گيس بريده : تابستان

جنگ فرشته : تابستان

بازگشت سوپرمن ۲ : تابستان

کاپیتان امریکا

+ نوشته شده در  شنبه بیست و نهم اردیبهشت 1386ساعت 0:22  توسط اردشیر  | 

داستان در رابطه با عروسک سازی است که یک بار یک پسر بچه رو می کشه و بعد مردم اون رو مجازات می کنن و می کشنش بعد از یک مدت بعضی از مردم به شکل های وحشتناکی از بین میرن و یکی از این ادم ها دختریه که می خواسته ازدواج کنه و قتی اون می میره نامزدش شروع می کنه به تحقیق در رابطه با این قتل ها تا بفهمه نامزدش چطوری و برای چی مرده .

کارگردان فیلم جیمز وان کارگردان شاهکار های ترسناکی مثل اره های سه گانه است .

البته من هنوز فیلم رو ندیدم اگه می دیدم بهتر نقد می کردم .

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و ششم اردیبهشت 1386ساعت 18:16  توسط اردشیر  | 

فکر می کنم داستان فیلم رو بدونید یک فیلم در رابطه با دراکولا ها و گرگ نما ها  بعلاوه هیولای فرنک اشتاین .

داستان از این قراره که یک خاندان که کلیسا بهش مدیونه به خدا قول می ده که تا دراکولا رو نکشه خودش و تمام خاندانش از در بهشت داخل نشن حالا فقط یک خواهر و برادر از این نسل باقی موندن که می خواهن اقای دراکولا که از قضا پسر حد بزرگشون بوده رو بکشن  این وسط ون هلسینگ از جانب کلیسا ما مور می شه که حالا که برادر گرگ نما شده به پرنسس انا کمک کنه که دراکولا رو از بین ببره .

دراکولا هم 3 تا عروس داره که طی چند صد سال زندگی دراکولایی هزار تا بچه مرده داره حالا می خواهد با استفاده از انرژی زخیره شده در بدن فرانک اشتاین اونها رو زنده کنه .

اما دلیلی  که باعث شد راجع به این فیلم بنویسم نکته ی جالبی بود که در یک کتاب خوندم .اگه فیلم رو دیده باشین باید یادتون باشه که کنت دراکولا در ترانسیلوانیا زندگی میکنه .

500 سال پیش در شهری به اسم ترانسیلوانیا (رومانی امروز ) کنت دراکولا واقعا زندگی می کرده  که بچه اینقدر اقا بوده خون نمی خورده ولی به جاش کاری می کرده که بچه ها گوشت کباب شده ی مامان هاشون رو بخورن بیماران جزامی و طاعونی رو به اردوگاه سرباز های دشمن می فرستاده تا اونها رو مریض کنن .و یک کار خیلی قشنگ دیگه که انجام داد این بود که وقتی دشمنانش با یک سپاه بهش حمله کردند یک سیخ رو عمودی از بدنشون رد کرد و بعد سیخ ها رو کنار جاده کاشت تا یواش یواش بمیرن و اینکه دوستاشون ببینن اگه اونها هم کار بد کنن چه بلایی سرشون می اد .

به نظر شما کدوم بدتره کارهای کنت دراکولای قصه یا کنت دراکولای واقعی ؟

در ضمن موزیک ویدیو ی خون اشام از شاهین هم از:اینجا  قابل دریافته

چند تا از عکس های دراکولای قصه رو تو ادامه ی مطلب گذاشتم


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و سوم اردیبهشت 1386ساعت 20:3  توسط اردشیر  | 
حلقه ی ۱:

فیلم در رابطه با یک نوار وی اچ اسه که مربوط به دختری(سامارا ) است که توسط نامادریش کشته شده یا به عبارتی زنده به گور شده و این مساله روح شطانی دختر را فعال می کنه تا از طریق این نوار کسانی رو که بهش بی توجهی کردن رو از بین ببره اون از تلویزیون بیرون می اد تا کسانی که بعد از ۷ روز به اون بی توجه بودن رو از بین ببره .

در فیلم یک یکی از قربانی ها دختر ۱۷ ساله ایه که همراه دوستاش این فیلم رو می بینه و دچار حمله ی قلبی شده و میمیره خاله ی(راشل ) این دختر تلاش می کنه که علت مرگ خواهر زادهه اش رو بفهمه ولی نفرین گریبان اون رو هم می گیره و اون سعی کنه تا راهی برای نجات خودش و پسرش(ایدین) پیدا کنه .

حلقه ی ۲ :

ساماره باز هم قربانی می گیره و این بار در یک شهر دیگه و این در حالیه که راشل زندگیش رو میفروشه و ازهمه چیز دست می کشه تا از شهر خودش بره و اون دقیقا می ره به قتلگاه جدید سامارا .

یکی از نوار ها رو می سوزونه و این اغاز ماجراست .این بار سامارا که در تمام طول زندگی (و مرگش) در حسرت محبت مادری بوده سعی می کنه با تصاحب جسم ایدین راشل رو مادر خودش بکنه .

به نظر من فیلم یک خیلی از ۲ بهتره مثلا در هر ۲ فیلم شما با ۲ صحنه ی مرگ مواجه می شین ولی ترسی که این صحنه ها در فیلم ۱ به تماشاگر وارد می کنه خیلی بیشتر از فیلم دو است . در عوض در فیلم دو شما جواب خیلی از پرسش هاتون رو میگیرین که سامارا از کجا اومده و چرا این کار ها رو می کنه و در ضمن جلوه های ویژه فیلم ۲ خیلی عالیه مثل صحنه ی حمله ی گوزن ها و حمام کردن ایدین .

در کل هر دو فیلم عالین ولی اگه می خواین بترسین  فیلم رو نصفه شب ببینید .

برای دیدن چند تا از عکس های فیلم رو ادامه ی مطلب کلیک کنید .


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه بیست و یکم اردیبهشت 1386ساعت 9:37  توسط اردشیر  | 

مار های اناکونداس فیلمی از ژانر وحشته که خوب از اب در اومده .

داستان یک گروه تحقیقاتیه که برای مطالعه روی یک گل که باعث طول عمر می شه به جنگل های دست نخورده سفر می کنند ولی از شانس بد موقع سفرشون فصل جفت گیری مارهایی که در اثر خوردن همون گل از اندازه ی طبیعی خارج شده اند .فیلم تقریبا شبیه دریای عمیق ابیه ولی بهتر ساخته شده و بعضی صحنه هاش واقعا خوش ساختن مثل اولین مرگ فیلم .

اگه از فیلم ترسناک های جانوری خوشتون می اد حتما ببینید !

در ادامه ی مطلب می تونین چند تا از عکس های فیلم رو ببینین !


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه بیستم فروردین 1386ساعت 23:20  توسط اردشیر  | 

 

فیلم داستان الیزابت ملکه ی انگلستانه که با مشقات زیادی به حکومت می رسه و به خاطر کشورش از تمام علایقش دست می کشه و خودش رو وقف مردمش می کنه و به کمک محافظش انگلستان رو از خطر های بسیاری نجات می ده جلوی کشیش های کاتولیک که پروتستان ها رو قتل عام می کردند رو می گیره در کل انگلستان رو از اب و گل در می اره .

فیلم جذاب و دوست داشتنیه . تلاش های ملکه الیزابت و گره گشایی هاش باعث می شه نتونین دکمه ی پاور دستگاه وی سی دی تون رو بزنین .امیدوارم خوشتون بیاد

+ نوشته شده در  چهارشنبه پانزدهم فروردین 1386ساعت 18:55  توسط اردشیر  | 

 

فیلم در رابطه با زندگی سینوحه پزشک فرعونه که واقعا قشنگ کار شده . داستان از تولد سینوحه شروع می شه و اتفاقاتی که در طول زندگی ش می افته به طور خلاصه به تصویر کشیده شده . و تا لحظه ی مرگش رو تعریف می کنه . ولی اگه دوست دارین فیلم سریع پیش بره و زود بفهمین اخرش چی می شه  اصلا دنبال این فیلم نرین چون 2 ساعت طول می کشه و خیلی کند پیش می ره .

بر عکس اگر از فیلم های تاریخی خوشتون می اد حتما ببینید .فیلم به صورت دوبله شده است .

امیدوارم خوشتون بیاد .

+ نوشته شده در  سه شنبه چهاردهم فروردین 1386ساعت 18:54  توسط اردشیر  | 

فیلمی جالب در رابطه با پسر شیطان که می خواهد زمین رو فتح کنه :

فیلم از یکی از معاون های رئیس جمهور امریکا شروع می شه  که قراره فرزندش در ششم ژوئن به دنیا بیاد وقتی به بیمارستان می ره می فهمه فرزندش مرده و برای اینکه همسرش روانی نشه یک کودک رو به فرزندی قبول می کنه و اسمش رو دیمن می گزارند .

زندگیشون خوب پیش می رفته تا روز تولد دیمن پرستارش خودش رو حلق اویز می کنه یک عکاس جنجالی قبل از این کار از اون عکس می گیره و وقتی عکس رو ظاهر می کنه می بینه یک هاله ی سیاه مثل طناب دور گردن پرستاره اون این هاله رو روی گردن خودش و روی بدن یک کشیش هم می بینه .

کشیش می خواد به معاون رئیس جمهور بگه که پسر خوندش فرزند شیطانه ولی اون قبول نمی کنه تو این میون پرستار تازه ی دیمن یک شیطان پرسته که می خواهد به دیمن کمک کنه .

بعد از مرگ کشیش پدر خوانده ی دیمن به سفر می ره تا راز پسرش رو پیدا کنه تو این سفر عکاس هم همراهش بوده .

و وقتی کاملا از شیطانی بودن فرزند خواهده اش مطمئن می شه و می خواهد اون رو بکشه پلیس مداخله می کنه و خودش کشته می شه .

فیلم 2 : دیمن می ره تحت سرپرستی عموش در حالی که تمام اموال پدرش به اون رسیده در فیلم 2 اگاه می شه که پسر شیطانه و از این مساله استفاده می کنه تا مخالفاش رو از بین ببره تو این میون عمو زن عمو و پسر عموش رو می کشه و اموال اونه رو هم صاحب می شه .

کل فیلم سرشار از مرگ های فجیعه  و با توجه به تطابق ایات انجیل با داستان که پدر دیمن این کار رو می کنه خیلی واقعی به نظر می رسه .

فیلم خوش ساختیه امیدوارم خوشتون بیاد .

+ نوشته شده در  شنبه بیست و ششم اسفند 1385ساعت 10:55  توسط اردشیر  | 

فیلم در رابطه با یک گروه حمل مواد مخدر ه که با جا سازی مواد توی اجساد اونها رو جا به جا می کنن تو این میون 2 تا پلیس سیاه باهوش پیدا می شن که به همراهی خواهر یکیشون این گروه رو متلاشی می کنن .

کل فیلم اتفاقاتیه که در جریان پیدا کردن مدرک پیش میان .فیلم خوش ساختیه با توجه به صحنه های تعقیب و گریز  ماشین سواری شوخی های ویل اسمیت با دوستش و هیجان مدرک پیدا کردن اگه از فیلم های اکشن خوشتون می یاد باید بگم تا اخر فیلم از پاش جم نمی خورین ولی یک کم خشنه مثلا  یکی از سردسته های گروه یکی از همکار های رفیقش رو به قهوه دعوت می کنه بعد بدن تیکه تیکه شده اش رو توی یک سطل میده دست رقیبش !!!!!!!!

فیلم جالبیه در ضمن در رابطه با گروه های ضد سیاه پوستی  هم هست .

در کل ببینید !

در ادامه ی مطلب چند تا عکس از فیلم گذاشتم .


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و سوم اسفند 1385ساعت 15:12  توسط اردشیر  | 

مقصد نهایی

فیلم در رابطه با مرگه :

مقصد نهایی 1 :

داستان چند تا دوستن که م یخواهند با هواپیما برن مسافرت ولی یکیشون شب خواب می بینه که سقوط می کنن به خاطر اون چند نفر دیگه هم از هواپیما پیاده می شن و از قضا هواپیما سقوط می کنه و همه می میرن و  این چند نفری که زنده موندن دونه دونه طبق یک رابطه ی پیچیده می میرن ولی 2 تاشون اخر سر زنده می مونن که می ره یه فیلم 2.

فیلم جالبه و مخصوصا مرگ ها خیلی قشنگ طراحی شدن و کاملا اتفاقی به نظر می رسن  .

فیلم خوبیه اگه فقط براتون جزابه که انواع روش های مردن رو ببینید وگرنه جز هیچ ژانری نمی شه قرارش داد نه ترسناکه نه اکشنه نه خانوادگی ... .

مقصد نهایی 2 :

داستان مثل فیلم یکه با این تفاوت که از یک حادثه ی رانندگی جون سالم به در می برن و اینها زودتر می فهمن چی قراره به سرشون بیاد .و اینکه ترتیب مر گها از روی صحنه ای که دخترک دیده اتفاق می افته .

نسبت به فیلم 1 خیلی بهتره ولی بعضی مرگ هاش تکراریه .

مقصد نهایی 3 :

حادثه این بار برای یک ترن هوایی اتفاق می افته نسبت به دو فیلم قبل مرگ های جالب تری داره و این که اخر داستان دوباره یک حادثه پیش می اد .

ترتیب مرگ ها از روی عکس هایی که در شهر بازی گرفته شده اتفاق می افته .

اگه بیکار بودین و حوصله تون سر رفته بود ببینید .


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و دوم اسفند 1385ساعت 16:57  توسط اردشیر  | 

فیلم در غرب وحشی اتفاق می افته . داستان دختری رو بیان می کنه که پدرش کشته شده و حالا می خواهد قاتل پدرش رو بکشه . تو این میون تو یک مسابقه دوئل شرکت میکنه که به جز خودش دو نفر دیگه هم هستند که نیاز به کشتن اون شخص دارن . پسرش و دوستش ... .

فیلم نه ترسناکه و نه خشن  فقط خیلی قشنگ و ظریف دغدغه های ادمی رو نشون می ده که دلش می خواهد کسی رو  بکشه ولی نمی تونه در حالی که بار ها فرصتش پیش میاد .

و این که یک ادم تا چه حد می تونه کثیف باشه که بخواهد فرزند خودش رو بکشه ... .

فکر نکنم از دیدنش پشیمون بشید .پس ببینید !!!!!!

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و دوم اسفند 1385ساعت 8:28  توسط اردشیر  | 

چند مرد خوب

فیلم خوبیه و در واقع یک درام دادگاهیه .

داستان در رابطه با دو تا سربازه که با گرفتن دستور از مافوقشون یک سرباز دیگه رو می کشن ولی دادگاه اونها رو محکوم می کنه تو این میون 3 تا وکیل می خواهن اونها رو نجات بدن در حالی که اونها به قانون نا نوشته ای به نام مرام پایبندند و خودشون نمی خواهند .

فیلم پستی و بلندی زیادی داره و می تونم بگم فوق العاده است از همه قشنگ تر اخرین سکانس دادگاهه ... .زحمت هایی که 3 تا وکیل می کشند تا اونها رو نجات بدن واقعا دیدنی است .

حتما ببینید ضرر نمی کنید .

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و یکم اسفند 1385ساعت 16:30  توسط اردشیر  | 

 

فیلم دزدان دریایی کاراییب ۱ رو همه دیدن اما ۲ که تقریبا جدیده داستان همون کاپتان جک اسپارو که  روحش رو به داوی جیمز فروخته و حالا برای تحویل ندادن روحش باید روح ۱۰۰ نفر رو به خدمت جونز در بیاره در این بین ویلیام و الیزابت به خاطر رهایی جک از زندان به اعدام محکوم شدند و برای نجات خودشون پیش جک می رن .

داستان اتفاقاتی رو که برای این ۳ نفر می افته رو شرح می ده با جلوه های ویژه فوق العاده که البته مسخره هم هست به نظر می رسه  فیلم برای گروه سنی الف تولید  شده .

در کل اگه با فیلم های تخیلی حال می کنین ببینید !


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه بیستم اسفند 1385ساعت 18:51  توسط اردشیر  | 

فیلمی در باره ی روز اخر زندگی مسیح .

فیلم سرشار از صحنه های شکنجه ی مسیحه در حالی که اون از خدا می خواهد شکنجه گر هاش رو به خاطر نادونیشون  ببخشه فیلمه زیبایه و خیلی خوب قداست مسیح رو به تصویر کشیده و صحنه های شکنجه زیبا به تصویر کشیده شده.

 در کل ببینید !

برای دیدن تصاویر بیشتر روی ادامه ی مطلب کلیک کنید !


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه هجدهم اسفند 1385ساعت 17:39  توسط اردشیر  |